Sadaka

Sadaka

Kritik İhtiyaçlar İçin Sizin Desteğiniz

Mülteci toplulukları barındıran toplumlardaki eğitim durumu, önemli zorluklarla ve karmaşıklıklarla karşı karşıya kalmaktadır. Mülteci akını, bu toplumların zaten kırılgan olabilen eğitim altyapısı, kaynakları ve yetenekleri üzerinde büyük bir baskı oluşturmaktadır. Eğitim durumunun bazı zorlu yönleri aşağıdaki gibidir:

Sadaka vermek, ıstırabı hafifletir ve zor durumda olanlara rahatlık sağlar.

Sadaka aracılığıyla başkalarının hayatlarını doğrudan etkileme, iyileştirme, onlara umut ve daha iyi bir gelecek sunma fırsatı yakalarsınız. Sadaka vermek,  acıyı hafifletmenin, onurlu bir yaşamı inşa etmenin ve dünyaya katkıda bulunmanın somut bir yoludur.

Bağışınız Nasıl Fark Yaratır?

Sadakanızı vererek kapasite inşa etme programları ve mesleki eğitimler yoluyla sağlanacak sürdürülebilir kalkınma çözümlerini mümkün hâle getirebilirsiniz.  

Kalıcı Bir Etki Yarat

Sıkça Sorulanlar

Bağışımız Nasıl Fark Yaratır?

Bağışınız, ihtiyaç sahibi çocukların eğitimine ve refahına doğrudan katkı sağlar. Katkılarınız, aşağıdakileri içeren girişimleri destekleyecektir:

Nasıl Bağışlayabilirim?

Banka uygulamalarınızdan bankamıza havale yaparak veya sitemizden online olarak İnsanca Yardım Vakfına bağış yapabilirsiniz.

Bağışlar Hangi Ülkeye Gidecek ?

Bağışlarınız temel olarak Türkiye içindki bulunan öğrencilere dağıtılacaktır.

Bize Yardımcı Ol